UNIAVEZ

UNIAVEZ

Všichni spolu

Uniavez je unie, která se zabývá administrací veřejných zakázek a jednotlivé aktéry pohybující se v této oblasti efektivně sdružuje. Tento spolek nás oslovil s tím, že potřebuje jak nový web, tak i vizuální identitu. A my jsme se toho rádi chopili.

Networking a tak

Jelikož si společnost Uniavez klade za cíl sdružovat firmy, které pracují na veřejných zakázkách a chtějí to dělat fér, přišli jsme s grafickým motivem vzájemně propojených bodů. Ty symbolizují spolupráci a zároveň sílu v rozmanitosti.

Typografie, kterou jsme zvolili, je dobře čitelná, jednoduchá, přímočará – zkrátka bez oklik a bez okolků – a skvěle tak odráží hodnoty, které Uniavez vyznává. Co se barev týče, pracovali jsme zejména s béžovou a černou, protože vyvolávají pocit zázemí, jistoty a serióznosti. Hrálo nám do karet, že tuto barevnost konkurence používá jen zřídka.  

Při tvorbě nového webu jsme měli zadání představit smysl a cíle spolku a představit celé jeho vedení, všechny členy a taky partnerské firmy. Jak to dopadlo, se dozvíte zde přímo na webových stránkách Uniavez.

case study UNIAVEZcase study UNIAVEZUNIAVEZcase study UNIAVEZUNIAVEZ

Spolupracujte s námi

Přejít k objednávce