case study ochrananápadu

Ochrana nápadu

Realizuj své sny

Ochrana nápadu je nový projekt, který firmám, zejména pak startupům, pomáhá s nastavením právní agendy. Jak napovídá název, především s ochranou duševního vlastnictví. Protože to nejcennější, co máte, je právě váš nápad a vaše know-how.

Žádné nudné paragrafy

Branding Ochrana nápadu vytvořila naše partnerská agentura Justmighty, my jsme dali život zbrusu novým webovým stránkám. Ochrana nápadu své služby nenabízí právníkům, ale běžným lidem, a tak jsme nechali právní hantýrku stranou. Přesto jsme si z právního světa vypůjčili symboly typické pro právní branži (jako třeba paragraf) a ty v grafice použili. 

Klasická barevnost, se kterou se setkáte u většiny právníků, je královsky modrá, červená, černá, červená nebo zlatá. Klientův požadavek byl použít zelenou, a tak jsme se rozhodli pro elegantní a důvěryhodnou petrolejovou a žluto-zelenou, která ji svým svěžím a šmrncovním duchem hezky vyvažuje.

Co s velkým množstvím textu

Jakmile byl brand hotový, pustili jsme se do grafického návrhu a vývoje webové stránky. Stál před námi poměrně nelehký úkol – dostat do jednoduché webové šablony velké (opravdu velké) množství textů tak, aby byl přehledný a srozumitelný. Jak se nám to povedlo? Posuďte sami.

ochrana nápadu case study ochrananápadu ochrana nápadu

Spolupracujte s námi

Přejít k objednávce